Fotografija

Įamžinkite svarbias akimirkas - sukurkite prisiminimus.

Kodėl mes?

Kūrybiškumas

Kokybiškos nuotraukos - itin svarbu. Tačiau prie viso to pridėjus kūrybos elementus, gautas rezultatas patrauks žiūrovo akį ne tik dėl aukštos kokybės, bet ir dėl savo unikalių idėjų.

Nuotraukų optimizavimas

Visos mūsų nuotraukos nemokamai bus optimizuotos siekiant padidinti Jūsų internetinės svetainės greitį neprarandant kokybės.

Redagavimo pasirinkimai

Po Jūsų fotosesijos turėsite galimybę rinktis kaip Jūsų nuotraukos bus suredaguotos - taip sutaupysite laiko, o nuotraukos atrodys būtent taip, kaip norėjote.

Dėmesys tikslui

Prieš pradedant fotosesiją, nusistatysime, kokį tikslą norime pasiekti - tai leis lengviau Jus suprasti ir greičiau judėti norimo rezultato link.

Lankstumas

Tvarkaraščiai, oro sąlygos ir vietos fotosesijai gali greitai pasikeisti. Mes esame pasiruošę prisitaikyti prie tokių pokyčių ir vis tiek rasti geriausią būdą realizuoti Jūsų idėjas.

Išskirtinė pagalba

Paslaugumas ir pagalba klientui - mūsų didžiausios vertybės, todėl niekada neliksite vieni - rašykite mums bet kurio metu, o mes atsakysime į visus Jūsų klausimus

Parašykite mums

Papasakokite mums apie savo svajones ir idėjas, o mes atsakysime į Jūsų klausimus ir  pasistengsime jas įgyvendinti.

Apie mūsų fotografę

Įamžinti, sukurti ir pastebėti svarbias detales – mano pomėgis nuo pat vaikystės. Fotografija susidomėjau 2013 metais. Po kelių metų nusipirkusi pirmąjį veidrodinį fotoaparatą pradėjau šį pomėgį tobulinti ir paverčiau tai mylimu darbu.

  • 2018 m. pabaigiau praktinius fotografijos kursus pradedantiesiems “70s fotomokyla”.
  • 2019 m. dalyvavau fotografijos seminare “Būk kūrėju” (fotokursai.lt)
  • 2019m. pabaigiau praktinius fotografijos mokymus pažengusiesiems “70s fotomokykla”
  • 2020m. pradėjau studijuoti fotografiją Kauno Kolegijoje
Dalyvavau įvairiose šventėse ir renginiuose, o nuo 2017 metų pildau vasaros datas vestuvėms. Galiu Jums užtikrinti patikimą ir sklandų Jūsų gražiausių akimirkų įamžinimą, nuoširdų bendravimą ir naudingus patarimus siekiant pasiekti geriausio rezultato.

Norite fotosesijos? O gal turite klausimų?